Gökyüzü Sohbetleri


Kendini keşfetmenin en eğlenceli yolu olan Mandala ile benliğinize keyifli bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Seda Dağdelen ile Mandala Atölyesi sizi bekliyor.

Doğanın bize sunduğu enerjiyi şifaya dönüştürmek ve kendini tanımak için benzersiz bir yöntem olan Mandala Atölyesi sizi mistik bir yolculuğa davet ediyor.

Mandala çizerek kendinizi keşfedebilir, sosyalleşebilir, ruhsal sıkıntılarınızdan arınabilir, odaklanma sürenizi ve kendi benliğinizle olan diyaloğunuzu artırabilirsiniz. Yaşamınızı şifalandırmanın en eğlenceli yolu olan Mandala ile anın içinde derinleşme imkanına kavuşabilirsiniz.

Atölyede neler var?

İlk derste Mandalayı nasıl çizeceğimizi öğreniyoruz. Sonrasında hep birlikte Mandala çizmeye başlıyoruz. Her hafta farklı bir konu ile mandala çiziyoruz. Çizim yeteneğim yok diye üzülmeyin, Mandala çizmek için böyle bir yeteneğinizin olmasına gerek yok.

Mandala Atölyesi 2 saat sürüyor. Siz de Mandala çizerek kendi içsel yolculuğunuza çıkmak ve keyifle keşifler yapmak istiyorsanız atölyemize mutlaka katılın.

Etkinlik bitti.

Tarih

23 Ara 2020
Günü Geçmiş

Zaman

21:00 - 21:45

Ücret

45 ₺

Zoom Webineri

Etkinlik Katılımcıları

Katılımcı bulunamadı! İlk rezervasyon yapan siz olun!

QR Code

Yorumlar